Вітаємо Уляну Чемерис та її керівника вокального гуртка "Асорті" Марію Болдуєву з перемогою на міжнародному фестивалі "Хортиця серце Європи"!

День Гі́дності та Свобoди – свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох  революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

 

 

Вітаємо Кошеву Лілію та Петрик Мію, що посіли 2 місця у Всеукраїнському творчому дистанційному конкурсі "Перлина мистецтв. Осінній зорепад".
Софію Сєроклин, Яворську Вікторію, молодший ансамбль "Асорті" за 1 місця Кошеву Лілію за 2 місце у Всеукраїнському творчому дистанційному конкурсі "Перлина мистецтв . До дня українського козацтва".

Керівник гуртка - Болдуєва М.С.

З 25 по 29 жовтня 2021 року в дистанційному форматі відбувся міський фестиваль декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва "Стежини рідної землі" за темою "Місто Майбутнього!"
Вихованка "Зразкового художнього колективу" гуртка образотворчого мистецтва "Веселка"  Міла Єфремова посіла перше місце в номінації "Магія міста"!

Вітаємо керівника Васильєву Н.Й.

та Мілу з перемогою!

Вітаємо Слуцького Дмитра Вадимовича – керівника гуртків «Козачата» та «Греко-римська боротьба» з призначенням премії міського голови 2021!

Бажаємо і надалі натхнення, створювати, відкривати,  досягати разом зі своїми вихованцями нових успіхів і перемог!

24 СЕРПНЯ – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 

 

  Це головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня.  Саме цього дня 1991 року Верховна рада УРСР ухвалила постанову та Акт проголошення незалежності України.

  Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

 Цього року українці святкують 30 років незалежності своєї країни, упродовж яких вони відстоювали своє право бути вільними. І сьогодні триває боротьба за свободу, ідентичність та територіальну цілісність держави. Українські захисники відстоюють незалежність ціною власного життя.

 Тож зичимо усім Вам у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. 

  Слава Україні!

 

 

23 СЕРПНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА!

 

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

У статті 20 Конституції України вказано, що державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України. Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

Синьо-жовтий прапор для українців - це символ свободи і боротьби за незалежність.

Вітаємо зі святом!

 

 

Вітаємо з перемогою на міжнародному конкурсі - фестивалі "Сузір'я Святогір'я - Asia 2021"              м. Баку вихованців гуртка "Умілі ручки" Шапошнікову Анастасію, Тесля Данила та їх керівника Бондаренко Н.І.

І знов перемога! 

Вихованці студії ігромайстерності "Art студія GranD" під керівництвом Марини Гранд стали володарями найвищої нагороди Гран-Прі на ІX Всеукраїнському відкритому фестивалі - конкурсі талантів "MUZA" у м. Приморськ. 

З 25-28 червня студійці не тільки змагалися за перемогу, але і відпочивали, бо літо - це сонце, море, розваги!

Вихованці гуртка модельного агентства "МА 177" - керівник Гринь В.А. здобули ІІ місце в номінації Дебют на міжнародному фестивалі "Summer MUZA"!

Вітаємо!

З 14.06 по 18.06 2021 року відбувся обласний військово - патріотичний конкурс  "Сокіл"( "Джура") де вихованці Вознесенівського рою вибороли почесне ІІІ загальнокомандне  місце.

І місце конкурс "Стрільба";

ІІ місце в конкурсі "Рятівник";

ІІІ місце з саперної , ЗФП , кидання гранати та в конкурсі "Бівак".

Керівник гуртка - Слуцький Д.В.

Вітаємо!!!

Жваво та весело пройшов міжнародний фестиваль "Summer MUZA"

💛"Птичка-невеличка" - 1 місце

🧡Колекція костюмів "Міми" в мініатюрі "Подарунок" -  Гран-Прі 

💛Соціальний номер "#Школа" - Гран-прі

🧡Колекція костюмів "За лісами горами"  - Гран-Прі 

Керівник гуртка - Гранд М.А.

Вітаємо!!!


7 червня 2021 року, в районній адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району відбувся підсумок виставки творчих робіт, які підготували вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Веселка» ПНЗ «Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району» під керівництвом Наталії Васильєвої.

  В голосуванні взяло участь більше 250 осіб. За підрахунком голосів переможцями стали Софія Вергелес з роботою «Натюрморт з ромашками», Міла Єфремова з роботою «Півник», а також Владислава Писаренко з роботою «Лійся пісня над ланами». Від районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району юні учасниці отримали Грамоти та приємні подарунки.              З нагоди Дня захисту дітей керівника гуртка образотворчого мистецтва «Веселка» Наталію Васильєву було нагороджено Грамотою районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району. Голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Віталій Лисенко подякував всім учасникам за їх талант і творчі звершення, побажав наснаги в роботі та нових здобутків!

 

 

02.06.2021 року журі міського свята "Майбутнє нації" підвели підсумки двох конкурсів. 

За загальною сумою балів перемогла команда "Веселка" ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району". 

Друге місце зайняли команди "Смайл" ПНЗ "Дитячий парк"Запорізький міський ботанічний сад" та "Сонечкі" ПНЗ "ЦДЮТ Дніпровського району". 

Третє місце вибороли команди "Феєрія" ПНЗ "ЦТДЮ Олександрівського району", "Козачата" ПНЗ "ЗЦКВПВ "Школа джур" та "Живчики" ПНЗ "БДЮТ Заводського району".

В конкурсі малюнка за темою "Наша команда 20 років потому" 

перше місце посіли Варвара Алексєєва, Яна Сідоренко учасники команди "Веселка" та команда "Сонечкі".

Друге місце в конкурсі малюнка вибороли команди "Смайл", "Феєрія", "Козачата". 

Третє місце здобула команда "Живчики".

Вітаємо учасників міського свята "Майбутнє нації" з перемогою!

 

 

За 2020-2021 навчальний рік вихованці вокального гуртка «Асорті» отримали 50 призових місць та 10 подяк на 12 конкурсах міських,обласних, всеукраїнських та міжнародних.

Згадаємо детальніше конкурси в яких ми брали участь:

Конкурс-фестиваль «Країна майбутнього» місця 1,2,3

Конкурс-фестиваль «International festival talents» місця 1,1,2,2,2,3

Конкурс-фестиваль «International festival talents», 1

Конкурс-фестиваль «International festival talents» 2,2,2,2

Конкурс-фестиваль «Festival of talents”, 1,1,1

Конкурс «Україна це ми» 1,2, та 2 за участь

Конкурс-фестиваль «Samocvity» 2

Конкурс «Пісенний листопад» 1,1,2,2,2,3(5) та 5 подяк

Конкурс-фестиваль «International festival talents», Гран-прі,2,2,2

Конкурс «Проводи зими», 1,2,3,3,3

Конкурс української пісні «Слов’янські зорі», 2,2,2,3,3,3,3,3,3

Керівник вокальної студії «Асорті» Болдуєва Марія Сергіївна

 

 

26 травня 2021 року відбувся випускний бал «Підняти вітрила! Вперед до знань!»  для вихованців гуртків раннього пізнавального розвитку "Малятко". Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Малеча грала, танцювала з королевою Казок, королевою Знань, відважним капітаном та веселим піратом. По закінченню свята діти отримали дипломи і подяки від веселого Домовуші. 

Випускний – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого! Ото ж бажаємо випускникам успіхів у здобутті знань, а їхнім батькам здоров'я та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою!

22 травня 2021 на базі ЗЦКВПВ "Школи джур" відбувся відкритий козацький військово-патріотичний вишкіл "Джура 2021", в якому брали участь вихованці нашого центру.

Щиро вітаємо з  перемогою:

Слуцького Аркадія, Білай Єгора, Черв'як Софію, Глову Артема, Бублик Євгенія, Абробяна Арсена, Чепель Романа, Чепель Анну.

Конкурс зі стройової підготовки- І місце. Конкурс "Рятівник"- І місце. Конкурс "Візитка рою"- ІІ місце.

 

Бажаємо нових досягнень!  

ВІТАЄМО Слуцького Дмитра Вадимовича              з присвоєнням кваліфікаційної категорії

"Суддя І категорії зі спортивної боротьби"!!!

Бажаємо міцного здоров'я та подальшого професійного розвитку!

   

 

       23 грудня 2020 року на базі ПНЗ «Центр естетичного виховання Хортицького району» пройшов конкурс виробів декоративно-ужиткового мистецтва серед позашкільних закладів освіти міста «Різдвяний подарунок другу».

       

      ВІТАЄМО Анастасію Шапошникову, вихованку гуртка "Умілі ручки", що виготовила чудовий різдвяний будиночок, який виборов І місце! (керівник Бондаренко Наталія Іванівна).  Вітаємо керівника та її талановиту вихованку з черговою перемогою !


Підведенні підсумки районного конкурсу - фестивалю "Новорічна фантазія".

Вітаємо!!!

Переможницею в номінації "Новорічний подарунок" стала Анастасія Ситнікова вихованка гуртка "Журавлик" - керівник Чайка Тетяна Михайлівна


Вітаємо!!!

Сьогодні, 18 грудня 2020 року, в переддень свята Святого Миколая, вихованці гуртка "Козачата" : Анна Чепель, Єгор Білай, Микола Кірєєв, Євген Бублик та командир рою Аркадій Слуцький стали призерами ІІІ ступеню на змаганнях з козацького військово - патріотичного вишколу "Котигорошко"!!! Вітаємо!!!

Керівник - Слуцький Дмитро Вадимович 


        17 грудня 2020 року підведені підсумки міського благодійного фестивалю "Добро починається з тебе".

      В рамках фестивалю було проведено онлайн голосування на визначення переможців у номінації "Приз глядацької симпатії", серед інших, за категорією "Фабрика святого Миколая". За підсумками голосування перемогу отримав вихованець гуртка різблення по деревині "Чарівна майстерня" Ткачук Артем, який представив  на фестиваль майстер-клас "Прикраса на ялинку" Янгол"".

 

Вітаємо Артема з перемогою!   


І знов ПЕРЕМОГА!!!

    Вітаємо вихованців структурного підрозділу ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району" "Берегиня" під керівництвом Макути Наталії  Андріївни, які на обласному заочному фестивалі - конкурсі національних фольклорних колективів "Запорізький Коловрат - 2020" зайняли І місце!


Вітаємо вокальну студію "Асорті" і керівницю Болдуєву Марію Сергіївну із здобутими призовими місцями на міському фестивалі вокалістів "Пісенний листопад, що відбувся 26.11 - 27.11 на базі Позашкільного навчального закладу "Центр естетичного виховання Хортицького району" Запорізької міської ради у дистанційному форматі.
Ми вітаємо🎉 вас, наші маленькі зірочки⭐️, з творчою перемогою!
🥉 Петрик Мія, Чемерис Уляна, Фурса Лев, Калиновська Софія, Сероклин Софія, Сар’ян Карина, Яворська Вікторія, дуети Журік А.та Фурса Л., Петрова Є. та Сероклин С.
🥈- Реброва Каміла, молодша та старша групи ансамблю.
🥇- Журік Анастасія та змішана група ансамблю.
Подальших успіхів!

19-20 листопада 2020 року в ПНЗ «Центр розвитку дітей та юнацтва Вознесенівського району» у віддаленому форматі відбувся традиційний міський фестиваль сімейної творчості

«ЗБЕРЕМО ВОЄДИНО ВСЮ НАШУ РОДИНУ!

 

 

 

 

 

 

Конкурс був анонсований за трьома  номінаціями

«Декоративно-ужиткове, образотворче фото та кіномистецтво» за темою «Спогади про літо».

 

1 місце посіла родина - Болдуєвих.

2 місце здобула сім'ю - Селіних.

3 місце виборола сімейної команди - Яремчук.

«Папа, мама, я - модна сім'я».

1 місце посіла родина - Трушиних.

2 місцездобула сім'я - Ларцевих.

3 місце виборола сімейної команди - Сиволап.

«Креативна захисна маска».

1 місце посіла родина - Яремчук.

2 місце здобула сім'ю - Болдуєвих.

3 місце виборола сімейної команди - Івко, Войтенко.

 

Родзинкою фестивалю стало голосування на сторінці закладу у Facebook, де було створено фото та відеороботи учасників на Приз глядацьких симпатій.

Переможцем стала родина Селіних.

Вітаємо всіх учасників!


       Вітаємо  #АrtстудиюGrand і  керівника  Марину Анатоліївну Гранд з призовими місцями на 10 Всеукраїнському конкурсі ігрових програм " Адреса дитинства гра", що відбувся у цьому році в онлайн форматі.

За результатами конкурсу  ігрова програма "На Івана, на Купала" отримала бронзу; в номінації "Освітня ігротека"  2 презентації посіли 2 місце.

   Пишаємося нашими вихованцями, які всі три дні "були на фестивалі", дивилися ігрові програми та критично оцінювали конкурентів та свій виступ.

Гаслом цього фестивалю став вираз Поділля "Карантин не стане на заваді".

З нетерпінням чекаємо наступний фестиваль Гри.


І знов ПЕРЕМОГА наших вихованців!

        Юра Колісньов займається третій рік у гуртку різблення по деревині "Чарівна майстерня" під керівництвом талановитого керівника Сергія Олександровича Олійника і кожного разу він перемагає у конкурсах. Цієї осені на Міському фестивалі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Стежини рідної землі» Юра став лауреатом в номінації "Збережемо дерево".

Вітаємо і бажаємо надалі тільки перемагати!


       Вітаємо  «Зразковий художній колектив» ансамбль естрадно – спортивного танцю «Міраж», що 19 жовтня 2020 року взяв участь у Міжнародному ARTфестивалі «GOLD ART FEST» м. Кемер (Турція).

    Вихованці ансамблю під керівництвом Черномазова О. Ю. та Пасечнік О.А. дебютували з постановкою «Розправляючи крила» та вибороли І місце. Танок «Запальний дівочий» посів на фестивали ІІ місце. Солістка ансамблю Марія Лебедєва з композицією «Sixteen shoot» здобула ІІ місце. 

       Керівник «Зразкового художнього колективу» ансамблю естрадно – спортивного танцю «Міраж» Черномазов Олександр Юрійович був нагороджений медаллю за «Служіння мистецтву» Всеукраїнським об’єднанням «Країна».

      Вітаємо наших зірочок та їх керівників! Бажаємо тільки перемог і надалі!!!


Вітаємо наших юних захисників з перемогою: 10 жовтня 2020 року вихованці гуртка національно-патріотичного виховання "Козачата" ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району" структурного підрозділу "Юність" взяли участь у вишколі "Запорізьке козацьке триборство". Юні козаки вибороли І місце за метання гранати і посіли ІV місце у загальному заліку.

Керівник: Слуцький Дмитро Вадимович.


Щиро вітаємо наших зірочок з вокального гуртка "Асорті" : Три перших місця на Festival talents!!!


      Вітаємо вихованців ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району"  та його структурного підрозділу "Берегиня" із здобутими на "International festival of talents" (Дубовий гай, 27.09.2020р.) 11 призовими місцями! 

      Селін Артем, вихованець колективу "Берегиня", виборов І місце за виступ з    авторською поезією "Час розуміти поетів". Керівник: Макута Наталія Андріївна.

       Маленькі зірочки колективу сучасного танцю "Успіх" здобули два ІІ місця. Керівники: Самарська А.І., Дробанцева О.А. Сольні номери представляли Циганкова Тетяна і Петрухіна Мілана.

       Вокальний гурток "Асорті" під керівництвом Болдуєва Марія також здобув багато призових місць: Журік Анастасія - І місце, Тарасова Ольга і Сероклін Софія - ІІ місце, вихованці ансамблю за пісню "Перлина Україна" здобули ІІ місце, Чемерис Уляна - ІІІ місце.

       Вихованець гуртка художньої обробки деривини "Умілі річки" Самарський Нікіта став володарем Гран-Прі. Керівник Олійник Сергій Олександрович.

           Пишаємося нашими вихованцями і зичимо їм подальших перемог!!! 


Вітаємо Лаковську Вікторію, вихованку гуртка "Оберіг" (керівник Сашкіна Марина Сергіївна),  з перемогою у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв "Талановитий Я". (м.Київ): дівчинка отримала гідну оцінку своїх робіт : Лауреат І премії.  На конкурс направлялися роботи у номінації Народна іграшка_Лялька мотанка.


       Під час карантину в колективі сучасного танцю "Успіх" були проведені багато онлайн конкурсів.

         Нарешті, всі вихованці отримали свої заслужені бронзові, срібні та золоті дипломи в різних номінаціях! У конкурсах брали участь не тільки діти, а й брати, мами і тата, тому і вони отримали свої нагороди. Наші маленькі зірочки, які перешли з підготовчого рівня до основного складу колективу, отримали в подарунок футболку з логотипом "Успіх"!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений Пам'яті Івана Калниша. Вітаємо призерів та учасників турніру - вихованців гуртка греко-римської боротьби (філія "Юність") : 

Дрява Максим - ІІ місце,

Подорожко Іван - ІІІ місце,

Шапошніков Володимир - V місце.


29.11.2016 року в сесійній залі міської ради відбулось урочисте нагородження переможців VIII міського етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості". Керівник гуртка англійської мови "ABC English club" Конюшина Олена Володимирівна виборола І місце. Колеги, батькі та вихованці вітають шановну Олену Володимирівну з перемогою та бажають творчих злетів, натхнення і подальших перемог!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-24 травня 2015 року відбувся міський козацький військово-патріотичний вишкіл «ДЖУРА - 2015».  Вихованці гуртків "Козачата", "Греко-римська боротьба" вибороли ІІІ командне місце, отримали грамоти та приз за:

І місце з основ долікарської допомоги; 

І місце у конкурсі звітів під гаслом "Добре діло";

ІІ місце у перегонах на човнах; 

ІІ місце у конкурсі "Візитка загону".