Команда еко-лідерів ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району" прийняла участь у конкурсі  "Простір 2021" від Зеленого центру Метінвест-Запоріжжя.

Проєкт із озеленення території "Моя власна рослина" та систему екологічного виховання в закладі презентували вихованці Вероніка Кучер та Нікіта Клипа.

Журі відзначило те, що наші еко-лідери не просто захищали свій поєкт, а вільно застосовували інтерактивні форми, перетворивши доведення інформації на цікавий діалог!

Сподіваємося, що територію нашого позашкільного закладу прикрасить критий павільон для занять на свіжому повітрі від Зеленого центру Метінвест-Запоріжжя і освітній процес у гуртках стане ще якіснішим і більш радісним!

Виконуємо 9 завдання челенджу #10daysECO!

Передноворічний час - сприятливий для створення гарного настрою творчості, прояву фантазії! Діти активно створюють новорічні прикраси .

Особливо гарними, екологічними, доступними є вироби із природних матеріалів. Вихованці перетворюють шишки, горішки, жолуді, насіння, гілочки дерев на чудові прикраси та декоративні вироби, які прикрасять і приміщення ПНЗ, і домівки дітей.

Природа - найкращий друг творчості!

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна

Виконуємо 8 завдання челенджу #10daysECO! 

Збираємо макулатуру, здаємо її, на отриманні гроші купуємо горщики для нових рослин!

Вихованці разом із керівниками гуртків висаджують горішки та жолуді, щоб на території закладу колись зашелестіли могутні дерева - дуби та горіхи.

А їхнє майбутнє насіння ми використаємо для дитячої творчості - поробок з природнього матеріалу!

Так використаний папір допомагає з'явитися новим рослинам і реалізації дитячих задумів.

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна

Сьоме завдання челенджу#10daysECO: нагадати учасникам освітнього процесу про важливість розумного поводження із папером, пластиком, склом.

Усе на переробку! Або на виготовлення чудових аплікацій разом з вихованцями гуртків раннього пізнавального розвитку "Малятко".

Шосте завдання челенджу #10daysECO активне, творче, позитивне! Зустрічайте наших юних вихованців колективу сучасного танцю "Успіх"!

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна


День пам'яті жертв голодоморів  - щорічний національний пам'ятний день в  Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Ця кваліфікація випливає із Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року “Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього” та Закону України “Про Голодомор 1932–1933 років в Україні” від 2006 року. Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу та Радянської України. Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території Української СРР і Кубані. Радянська влада злочинно замовчувала факт голоду як в Україні так і закордоном. Моральний обов’язок держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – вшановувати пам’ять жертв трагедії.
Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні та на підвіконня.
Ми пам’ятаємо.

Пізня осінь та зима - найважчі часи для тварин і птахів, що залишаються зимувати у нашому місті.

Вихованці нашого закладу традиційно допомагають пташкам: виготовляють годівнички  та підгодовують пернатих!

П'яте завдання екологічного челенджу #10daysECO  виконане! Чекаємо наступні!

Екологічна свідомість - один із принципів формування людини, яка відчуває відповідальність за екологічний стан всієї планети.

Завдання №4 челленджу "10 ЕКО днів" викликало емоційний відгук у молодших вихованців закладу: завдяки перегляду мультфільмів на екологічну тематику - діти замислилися про гармонійне співіснування людини і природи.

 

Екологічна свідомість розпочинається з бережливого та дбайливого ставлення до ресурсів планети. А розуміння того що у використаних речей може початись корисне естетичне  життя - запорука нової ери - ери екологічної культури.
Друге завдання челенджу "10daysECO": дати речам друге життя ВИКОНАНЕ!
Зустрічайте екологічну новорічну ялинку!
Вероніка Кучер, гурток "Вернісаж", керівник - Данова О.П.

Наш заклад позашкільної  освіти бере участь у челенджі «10 ЕКО днів»!
Перше завдання від  Зеленого центру Метінвесту : організація збору використаних батарейок
Вихованці закладу позашкільної освіти
«ЦДДЮ Вознесенівського району» організували пункт прийому батарейок під гаслом: «Звільняємо країну від старих батарейок»!
Давайте усі разом: педагоги, вихованці, батьки покращимо екологічну ситуацію в нашому місті та країні!
Здаємо використані батарейки!

 

День Гі́дності та Свобoди – свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох  революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

 

До Дня "Гідності та Свободи" в центрі з 15 по 20 листопада 2021 року проводиться цикл заходів "Гідне та щасливе майбутнє України".

 

До дня Гідності та Свободи студійці Театральної студії "Impreza" підготували вірші…
Керівник - Войтюк А.О.

До Дня "Гідності та Свободи" був проведений конкурс малюнка серед вихованців закладу.

ДРУГЕ ЖИТТЯ ДЕРЕВИНИ

Ліс – це не тільки товарна деревина, а ціла екосистема. Мало хто згадує про важливий компонент природних лісових екосистем – деревину.

Тож ми продовжуємо знайомити  з екологічним проєктом «Друге життя деревини».

Сьогодні ми знайомимо вас з екологічною ініціативою нашого  

Центру -  «Використання кори дерев для облаштування ділянки».

Кора дерев - екологічно чистий матеріал, часто використовуваний для декоративного оформлення ділянки. Крім того, вона відмінно підходить для мульчування грунту - захищає від морозів, від пересихання коренів рослин в жарку пору і від перезволоження в дощові дні.

Завдяки батькам та педагогічним працівника ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району»  створено нові локації, які оздоблені корою дерев, і де висаджено 21 дерево та 9 хвойних рослин, які будуть радувати наших вихованців.

Вихованці Центру можуть милуватися красою живої природи, а також безпосередньо брати участь у її створенні. Напевно, саме тому клумби, квітники та локації з хвойними насадженнями користуються у нас популярністю, а вирощуємо ми їх з  особливою любов'ю.

 

 

9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. На честь цього свята педагогічний  колектив ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району"  долучився до Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Це надало можливість педагогам вкотре долучитись до рідної культури і перевірити свої знання сучасної української мови,

усвідомити потребу подальшого   розвитку та професійного вдосконалення!

30.10.2021 працівники ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району» долучилися до екологічної акції.

На подвір’ї  ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району» працівники висадили 20 кленів татарських, які подарував директор Запорізького академічного ліцею  № 23 Майоров Володимир Миколайович.

Висловлюємо подяку Майорову Володимиру Миколайовичу та сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

 

12.10.2021 в центрі відбулося Свято осені в гуртках раннього розвитку «Малятко» та «Академія розвитку» на честь святкування свята Покрови, річниці визволення міста Запоріжжя від нациських загарбників та до Дня українського козацтва.

Завідувачка художнім відділом Макута Н.А. організувала проведення свята, а керівники гуртків разом зі своїми вихованцями виробили чудові, самобутні, яскраві пробки із природніх матеріалів.

 

Засяяла особливою красою осінь в руках талановитих вихованців, педагогів та батьків!

14 жовтня Україна святкує традиційне свято Покрови. За звичаєм українці ретельно прибирають в будинку та на дворі, прикрашають оселі, аби зустріти особливий день у чистоті та з чистими думками.

 

Працівники нашого закладу взяли участь у міському марафоні прибирання «толока до Покрови - Велике прибирання Запоріжжя 8-14 жовтня» та в п’ятницю 08.10.2021 року вийшли на генеральне прибирання закладу та подвір’я. Були висаджені зелені насадження, прибране листя з подвір’я, вимиті вікна в будівлі.  На філіях також було організовано прибирання приміщень. І яка ж то толока без смаколиків? Тому наш захід закінчився теплим чаюванням зі смачною випічкою, посмішками та жартами! 

      15 вересня 2021 року в нашому закладі відбулась святкова подія – відкрились двері для Дозвілля дітей та юнацтва . В цей лагідний вересневий вечір в різних формах, студіях, локаціях   кожна  дитина, підліток, юнак, дорослий мали змогу станцювати, намалювати, спробувати чарівне різьблення по теплому лагідному дереву,  змоделювати з паперу диво, створити мрії з бажаннями, відчути себе легкими, як птахи під дивовижним парашутом! Вони відчули, відкрили дух, атмосферу ДОСЯГНЕННЯ. І це тільки маленький початок. А головне, важливе, цінне попереду!

30-та річниця Незалежності України - особливе свято для країни, міста, району та кожної людини! 

20.08.2021 року педагоги та працівники  разом з вихованцями  ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району» організували та провели захід на площі Маяковського м. Запоріжжя, приурочений цьому святу!  На майданчику панувала атмосфера патріотизму, творчості, таланту, радості, гарного настрою! 

 

24.06.2021р. відбулося засідання педагогічної ради за темою «Підсумки роботи та перспективи розвитку закладу в 2021-2022 н.р.».

 

Були заслухані звіти:

- голови благодійного фонду «Співдружність» Репенко О.;

- директора закладу Ципріанову С.Г. про виконану роботу в 2020-2021 н.р., та  перспективи розвитку закладу в 2021-2022 н.р.

Прийняті положення груп раннього розвитку «Малятко» та «Академії розвитку».

Прийняті доповнення до посадових інструкцій працівників закладу.

Педагогічний колектив був ознайомлений:

- про забезпечення функціонування української мови як держаної;

- з постановою про запобігання проявам корупції.

Було оголошено подяку керівникам гуртків, які працювали з учнями шкіл в оздоровчих таборах.

 

 

 

Яке щастя, коли світить сонечко, всі веселі і радіють літу!

  23 червня на ігровому майданчику закладу відбулося захоплююче свято "Літній дивограй"  з іграми та призами для дітлахів, яке підготували педагоги центру та вихованці студії ігромайстерності "Art студія GranD". Діти були по-справжньому щасливі!

Вихованці гуртка "СоціологіЯ" на цьому тижні мали нагоду відпрацювати навички публічних виступів. Долаємо страхи самореалізації разом. Керівник гуртка - Сотник С.Г.

Гурточок «Умілі ручки» ПНЗ ЦДДЮ Вознесенівського району в себе та в літньому таборі «Веселка» школи 58

Цікаві канікули у літньому таборі ЗЗСО № 58 

Керівник гуртка "Умілі ручки" Бондаренко Н.І. провела майстер клас з виготовлення українського віночка.

А ще кожна дитина зробила іменну гірлянду для своєї кімнати.

14-го червня 2021 року рій "Вознесенівський" Запорізького куріня ім. Марка Безручка під керівництвом Слуцького Д.В., взяв участь у обласному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). 

Середня вікова група, 11-14 років:

- метання гранати - ІІІ місце,

- стройова підготовка - V місце,

- "Відун" - VІ місце.

Вітаємо з перемогою!

Бажаємо успіхів в наступних конкурсах!

Ви - молодці!

 

15 червня 2021 року з 10-00 до 11-00 в Парку Трудової слави було проведено захід до Міжнародного дня захисту дітей «Веселі старти». Дві команди дітей під керівництвом педагогів нашого центру змагалися в різноманітних конкурсах. На майданчику панував веселий святковий настрій! На святі були присутні представники районної та міської адміністрації, депутат міської ради.  Всі діти отримали дипломи учасників та гарні подарунки.

 

13.06.2021 р. відбувся фестиваль-конкурс "Festival of talents" за підтримки організатора "Талановиті діти України" Людмили Пісковської. 

Чемерис Ульяна - вихованка студії "Асорті" (керівник - Болдуєва М.С.) -  занйяла 1 місце!

Вітаємо! 

 

 

 

 

 

 

 


А у вас є власний логотип, який би містив про вас найзмістовнішу інформацію і починався б із першої букви вашого імені?

 А у дітей із пришкільного оздоровчого табору "Веселка", що на базі ЗОШ 58,  після сьогоднішнього заняття з арт-терапії з фахівцем пнз Долженко А.П. - є!

Дякуємо керівникам школи за співпрацю, а дітям - за радість і задоволення від спілкування із справжніми творцями, фантазерами, творчими особистостями! 

Найцікавіше попереду!

 

 

 

Вихованці гуртка Модельної агенції "177" разом з керівником Гринь В.А. літні канікули проводять з користю. На початку червня відвідали фестиваль “Чілдрен кіно фест".

01 червня 2021 року на базі закладу відбулось міське свято до Міжнародного Дня захисту дітей "Майбутнє нації" у дистанційному форматі. 

У заході взяли участь 6 закладів позашкільної освіти міста. Свято походило на конкурсній основі відповідно до затвердженого положення. З 11.00 журі визначало переможців конкурсів. Підведення підсумків відбудеться 02.06.2021 року. 

Переможці та учасники міського свята будуть нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, цінними подарунками та головним призом - кубком "Майбутнє нації".

 

 

27.05.2021 року керівник театрального гуртка "Импреза" Войтюк Ангеліна Олександрівна провела перше заняття з гриму для своїх вихованців!

Усі з задоволенням створювали свого казкового героя, за допомогою своєї фантазії та запропонованої палітри фарб. А також дізналися деякі секрети гримування та вперше зробили свої шедеври, не на звичайному папері, а на обличчях своїх партнерів по сцені.

Ось і промайнув ще один навчальний рік.

Всі вихованці студії ігромайстерності "Art студія GranD" дійшли до останнього "пазлика" (така у нас модель власного зростання) та отримали нагороди.

Мої дівчата стали випускницями, аж не віриться, що ще вчора (років 5 назад) вони прийшли в студію, а тепер ми разом можемо працювати.

Наші "малюки", група, яка майже в повному складі займається лише перший рік, стали більш досвідченими, креативними. Ми стали більш дружніми, тому що ми одна велике творча родина.

Велика подяка батькам, що у цей складний час ви маєте сили та наснаги для розвитку дітей. 

Але ми не розслабляємося, адже влітку на нас чекає ще 2 фестивалі: Міжнародний та Всеукраїнський, а також море без нас вже хвилюється.

Люблю людей, які зі мною на одній хвилі. Люблю дітей та їх нескінчену енергію. Люблю #artстудияgrand #muza_zp 

Люблю те, що я роблю. Роблю те, що я люблю.  

Керівник студії ігромайстерності "Art студія GranD" Гранд М.А.

27.05.2021 р.

 

 

         10 грудня 2020 року в актовій залі Центру дозвілля  відбулося засідання методичного об'єднання. З доповіддю "Формування загальнолюдських моральних норм через залучення до масових заходів " виступила завідувачка художнім відділом Макута Наталія Андріївна. У цікавій формі із залученням презентації вона розповіла присутнім педагогічним працівникам про виховання молоді за допомогою залучення до національного контенту.

           З темою "Створення ситуації успіху" виступила методист Центру Сотник Світлана Григорівна. Під час доповіді були розкриті освітні лайфхаки, як заохотити вихованців до навчання та розкрити їхній потенціал.


          В рамках відзначення Європейського тижня місцевої демократії у Запорізькій області 21 жовтня 2020 у нашому Центрі дозвілля для його вихованців та працівників закладу були проведені просвітницькі заходи.

     Для педагогів на інформаційному стенді у вільному доступі була оформлена інформація про громадське самоврядування в Україні від часів Київської Русі до сьогодення.       

      Для вихованців було організовано просвітницький захід. На початку зустрічі з привітальним словом виступила директорка Центру Трегуб Олена Віталіївна. Вона повідомила присутнім вихованцям, що двері її кабінету завжди відчинені для спілкування і співпраці, бо демократія це  завжди діалог. 

        Інформативно-тренінгову частину вели культорганізаторка Поволоцька Людмила Василівна та керівниця гуртка з учнівського самоврядування "Школа успіху" Ситченко Діна Миколаївна. Під час зустрічі діти мали можливість пограти у тематичні ігри та подивитися мультфільм «Про важливість місцевої  демократії».

     Фотозвіт: завідувачка масовим відділом О.А. Дробанцева. :)))

До нових зустрічей!Напередодні Дня працівника освіти в об'єднанні "Малятко" відбулася посвята в маленькі школярі.

У 2020 році школі "Малятко" виповнилось 23 роки. У витоків стояли педагоги Кухаренко Тамара Петрівна і Макута Наталія Андріївна. 

Продовжуємо успішно працювати! Чекаємо поповнення  новими вихованцями :)


15 вересня 2020 року  ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району " радо запросив мешканців району і міста на захоплююче свято осені, гарного настрою та відкритих дверей: у "Містечко дитячих мрій"!

 

На свято завітали почесні гості:

Голова районної адміністрації по Вознесенівському району Олександр Ніколаєнко

Директор департаменту освіти і науки Станіслав Романчук

Заступник директора департаменту освіти і науки Олена Галкіна

Депутат Запорізької обласної ради Станіслав Чередніченко

Депутат Запорізької міської ради Михайло Прасол

Директор інституту здоров'я , спорту і туризму Вадим Зубов.

 

На дітей чекали

-справжній калейдоскоп творчості з піснями ,танцями,флешмобом та розважальною програмою на майданчику талантів ;

-неймовірні майстер - класи на творчих галявинах з декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва , різьблення по деревині ;

-показові виступи спортивних гуртків ;

А саме головне, діти познайомилися з колективами та гуртками , які працюють в Центрі та його філіях.15 вересня 2018 року наш Центр дозвілля влаштував

День відкритих дверей.

В рамках свята маленькі та дорослі оцінки ознайомилися з діяльністю закладу та окремих гуртків, приєднавшись до педагогів, взяли участь у майстрі - класах та індивідуально виступили творчих колективів. Найдорожчі свята були презентовані шкіряними костюмами, які підготували для перегляду в соціальному проекті "Мі - це місто". З початком навчального року вихованці та батьки привітали: Чумаченко Ігор Миколайович, депутат міської ради, Крайній Максим Валерійович, заступник голови районної адміністрації міської ради та Дорошенко Світлана Сергіївна, головний спеціаліст територіального відділу освіти. Вітаємо всіх вихованців та батьків з початком навчального року, бажаємо творчих злетів, натхнення, миру та згоди!