Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

Цей День пам’яті держава започаткувала в 2019 році. Саме 29 серпня, бо з цією датою пов’язаний один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня став соняшник. 

 

Педагогічні читання: «Педагогічні інсайти: ділимося досвідом»

Мета: Створити платформу для обміну досвідом між педагогами, стимулювати інноваційність у педагогічній діяльності, сприяти професійному зростанню.

Завдання:

- Ознайомити педагогів з новими педагогічними технологіями та методами.

- Обговорити актуальні проблеми освіти та шляхи їх вирішення.

- Поділитися успішними практиками впровадження інновацій у навчальний процес.

- Налагодити співпрацю між педагогами закладу.

Формат проведення: Круглий стіл: Обговорення проблемних питань у форматі дискусії.

Тематика: Формування ключових компетентностей:Розвиток комунікативних, соціальних, критичного мислення та інших компетентностей вихованців.

Учасники: Адміністрація, методисти та педагоги закладу.

Очікувані результати: Підвищення професійного рівня педагогів. Обмін досвідом та кращими практиками. Стимулювання інноваційної діяльності в освіті.

Щороку 28 червня вся Україна відзначає День Конституції. Це свято, яке бере свій початок з 1996 року, коли була ухвалена Конституція сучасної незалежної України. Саме в цей день, 28 червня, українці отримали новий головний закон.
Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Нехай же в день національного свята  в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну! Разом ми творимо історію! Разом будуємо сильну та вільну Україну!
                                                                                   Слава Україні!
                                                                                   Героям слава!

День вишиванки – це свято, яке щороку відзначається в Україні. Це свято символізує національну гордість і єднання українського народу.

Українська вишиванка – не просто одяг, а національний символ, що передає історію, культуру та традиції України. Це одне з найкращих втілень національної самосвідомості та самовизначення народу, а також нагадування про велику красу та багатство української культури.

Це свято відзначається не тільки в Україні, але й у всьому світі, де живуть українці та друзі України.

День вишиванки 2024 року пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.

 

8 травня -  День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років – єдина дата, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

 

1 квітня 2024 року інструктори  UK-Med — благодійної організації з надання медичної допомоги, основаної на базі британської Націонільної Медичної Служби провели з працівниками нашого закладу тренінг з надання першої домедичгної допомоги.

 

1 березня 2024 року в центрі пройшов День цивільного захисту. Серед вихованців були проведені онлайн бесіди «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, повітряної тривоги» та виховні години «Безпека мого життя». Переглянуто відео фільми. Проведено виставку малюнків на тему Дня цивільного захисту. 

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

 

Сьогодні, 20 лютого, в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні.

Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого 2014 року на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної сотні.

 

Разом до Перемоги! 

Працівники нашого закладу постійно долучаються  до збору посилок для наших військових, для тих, хто боронить наш спокій! Цього разу ми зібрали три коробки з такими речами: хімічні грілки, сухі душі, ліки, смаколики, домашня випічка, теплі  в’язані шкарпетки, дитячі малюнки та поробки. 

Не зупиняємося! Допомагаємо! Наближаємо перемогу!

 

Коли в країні війна особливої уваги і допомоги потребують наші захисники. Працівники закладу взяли участь в зборі «Посилок тепла» та передачи їх волонтерам для військовослужбовців 44 Окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола (відділ саперів, Донецький напрямок), 301 зенітно-ракетного комплексу (Запорізький напрямок). Всі посилки доставлені за призначенням.

Майстер-клас для дітей з особливими освітніми потребами  - це особлива ініціатива, спрямована на надання можливостей та підтримки малозабезпеченим дітям. Основна мета такого заходу - створити навколишнє середовище, де діти зможуть розвивати свої таланти та здібності. Участь у майстер-класі допомагає дітям знайти вихід зі складних життєвих ситуацій, підвищує їхню самооцінку та сприяє формуванню позитивного ставлення до свого майбутнього. Майстер-клас для дітей з особливими потребами - це шанс на краще майбутнє та нові можливості для самореалізації. Захід відбувся за підтримки «Вільні-простір для дітей та молоді з окупованих територій».

До Дня захисника України, ми хочемо поділитися важливою новиною. Наш заклад вирішив вшанувати пам’ять про загиблих воїнів – батьків, які віддали своє життя, захищаючи рідну країну. З цією метою, ми створили алею пам’яті, яка стане символом вічної вдячності та вшанування тих, хто боровся за наше майбутнє.
Алея пам’яті – це місце, де кожен з нас може зупинитися, вшанувати подвиг героїв, та згадати їхні імена. Ми віримо, що цей маленький куточок у нашому закладі нагадуватиме про важливість миру та єдності, і завжди надихатиме на великі справи.

 

Дорогі наші захисники та захисниці України! Сьогодні ваш день — день тих, хто несе відповідальність за нашу безпеку і свободу. Зі святом Вас, наші сильні та непохитні герої!

 

Працівники нашого закладу взяли участь в благодійній акції «Підтримай Героя» з нагоди Дня Захисників і Захисниць України, яку проводив КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність.

День захисника України 2023 року ми відзначаємо 1 жовтня. 

29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

24 серпня 2023 року ми відзначаємо 32 річницю проголошення незалежності України. Сьогодні, які і багато століть поспіль, Україна виборює своє право на незалежність зброєю, тому це свято має дуже вагоме значення для всіх українців.В цьому році Україна відзначає 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці.

23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора.
Свято встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України згідно з указом Президента від 23 серпня 2004 року. У 2009 році було внесено зміни до цього указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Прощавай навчальний рік 2022-2023.

Привіт канікули!!!!

 

Літо! Літо! Крокує літо світом. 

Літо! Літо! Радіють літу діти.

Літо! Літо! Метеликом літає.

Літо! Літо! Обіймами вітає.

 

До Дня Конституції України було проведено багато цікавих заходів!

Літо! Літо! Крокує літо світом. 

Літо! Літо! Радіють літу діти.

Літо! Літо! Метеликом літає.

Літо! Літо! Обіймами вітає.

 

08.06.2023  року в закладі відбулося засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті підсумки роботи закладу в 2022-2023 н.р., плани роботи в літній період, профорієнтаційна робота, попереднє педагогічне навантаження на 2023-2024 н.р.,випуск вихованців, перехідний контингент та інші питання

 

01.06.2023 року відбулося свято до Міжнародного Дня захисту дітей!

Працівники центру підготували й провели міський конкурс до міжнародного дня дітей «Майбутнє нації»

 

В рамках міського заходу місячника благоустрою “За чисте довкілля”  19 травня педагоги ЗПО «ЦДДЮ Вознесенівського району» приєдналися до  Всеукраїнської весняної толоки.

Співробітниками закладу було пофарбовано елементи дитячого майданчика, ворота, висаджено сезонні квіти, проведено прибирання прилеглої території навколо закладу (тротуар, зелені зони). 

 

15-19 травня 2023 року в центрі пройшов Тиждень безпеки дитини в закладі освіти. Серед вихованців були проведені онлайн бесіди «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати».Переглянуто тематичні відео фільми.Проведено виставку малюнків «Безпечно, радісно, корисно».

Всесвітній День вишиванки - свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2023 році День вишиванки припадає на 18 травня.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. 

18 травня в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановується пам'ять жертв депортації кримських татар.

Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня (перша і найбільша хвиля закінчилася 20 травня).

З 2014 року в результаті окупації Кримського півострова російське керівництво знову повернулося до переслідування, дискримінації та незаконного насильства проти кримськотатарського народу.

"За даними Кримськотатарського ресурсного центру, на сьогодні налічується 286 політичних в’язнів і переслідуваних за так званими “кримінальними справами” за період захоплення Криму, 195 із них — представники кримськотатарського народу; 21 жертва насильницьких зникнень, 15 з яких — представники кримськотатарського народу; 60 загиблих, 28 з яких — представники кримськотатарського народу".

 

12 травня 2023 року співробітники закладу стали учасниками практикуму STEM-HUB Комунального закладу "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради.

Захід наповнився цікавими ідеями від педагогів та новими уміннями! 

Навчались, фантазували та оволодівали навиками роботи з 3D-ручками!

Дякуємо за цікавий корисний досвід!

8-12 травня 2023р. в закладі проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. 

Пропонуємо всім дорослим і малим згадати правила з БЖ.

День Європи — свято, що відзначається 9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті.

День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року. Раніше, на європейському рівні, День Європи відзначався 5 травня, але тепер ця дата залишилася лише щорічною згадкою про заснування Ради Європи.

 

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій Світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 років. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових та цивільних жертв цієї війни, а примирення – що країни Європи уклали мир після війни.

 

2023 року Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що невдовзі у календарі свят України з'явиться нова святкова дата – День перемоги над Росією. А сьогодні згадаємо про закінчення Другої світової війни.

 

12 квітня 2023 року в центрі пройшов День цивільного захисту. Серед вихованців були проведені онлайн бесіди «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, повітряної тривоги» та виховні години «Безпека мого життя». Переглянуто відео фільми. Проведено виставку малюнків на тему Дня цивільного захисту.  

 

11.04.2023 відбулася інструктивно-методична нарада з питань моніторингу якості організації дистанційного навчання у закладі.

«Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі.» Л.Костенко 

21 березня Міжнародний День поезії.

Напередодні свята, керівники гуртків провели читання з вихованцями.

14 березня - День українського добровольця – свято на честь українських добровольців. Вони були першими, хто став на захист держави, коли ворог прийшов на нашу землю. Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму та відваги.

Нікому й ніколи не перемогти українців на своїй рідній землі!

Низький уклін усім, хто за покликом серця взяв зброю до рук і пішов на фронт. Разом – ми нездоланна сила!

Слава Україні!

 

Державний Гімн України – один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Його офіційна музична редакція була ухвалена Верховною Радою 15 січня 1992 року, а текст гімну затверджено Законом України «Про Державний Гімн України» 6 березня 2003 року.

10 березня для Дня Державного гімну був обраний як день, в який вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна» в 1865 році в Перемишлі (Польща). Ним завершили концерт, присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Того ж року вірш уже був надрукований разом із нотами.

 

 

До дня народження Т.Г.Шевченка вихованці гуртка "Веселека" підготували свої роботи. Керівник - Васильєва Н.Й.

Урок до Дня народження Т.Г. Шевченка "Маленьким діткам про великого Тараса".

Керівник гуртка - Макута Н.А.

 

Попри війну, запорізькі школярі беруть участь у місцевих і Всеукраїнських спортивних змаганнях, міжнародних виставках. Діти не бачать перешкод у дистанційному навчанні. А у майбутньому вони прагнуть стати відомими спортсменами чи науковцями. Більше про їхні досягнення - дивіться в новому випуску програми «ТОП»

25 лютого, українці відзначають152 річницю з дня народження відомої української письменниці Лесі Українки.

Напередодні свята у гуртках раннього пізнавального розвитку "Малятко-1" (керівник - Макута Н.А.) було проведено відкрите заняття, де діти знайомились з творчістю письменниці.

 


 

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

 

Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Міжнародний день рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Запроваджено його було з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.

 

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 

День болю і пам'яті...

Тоді, на зламі 2013-2014-го, українці зробили свій цивілізаційний вибір.

Прямо з Майдану тисячі добровольців одразу пішли на фронт.

З 24 лютого 2022-го цей фронт розтягнувся на понад 3000 км.

А чи знаєте ви, що за день 19 лютого? Саме цього дня 27 років тому тризуб став офіційним символом нашої держави. Тож сьогодні ми офіційно відзначаємо День Державного Герба України 

 

Співробітники центру долучилися до акції з виготовлення окопних свічок для Захисників і Захисниць України. Було виготовлено 60 свічок та передано до Обласного центру патриотичного виховання молоді Запорізької обласної ради. Разом до Перемоги! 

 

 

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Сьогодні Україна та світова спільнота поділяють біль за жертвами Голокосту – жахливої трагедії, наслідки якої не мають часу давності.

Усього жертвами Голокосту стали 6 мільйонів європейських євреїв. На території України загинули півтора мільйона.

 

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.

Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік, у той же день, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.

 

Вітання з Днем Соборності України від вихованців гуртка "МА-177"

Вітання з Днем Соборності України від вихованців "Зразкового художнього колективу ансамблю естрадно-спортивного танцю "Міраж"

В Україні 16 січня відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Як повідомляє Укрінформ, Всеукраїнський день пам’яті захисників Донецького аеропорту було встановлено з ініціативи українських воїнів, які 242 дні боронили цей стратегічний об’єкт.

Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів.

У Донецькому аеропорту та селищі Піски протягом цього періоду воювали спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку "Дніпро-1", Добровольчого українського корпусу (ДУК) та інші.

В обороні аеропорту також брали участь волонтери і медики.

 

05.01.2023  засідання педагогічної ради. Підведення підсумків роботи закладу за І півріччя 2022-2023 н.р.

 

 

Нехай ці обереги, які зробили вихованці гуртків "Чарівна майстерня", "Оберіг", "Вернісаж", допомагають нашим захисникам виборювати перемогу та оберігають від куль.

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У цьому році вже 90-а річниця! Вихованці, педагоги, батьки долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку". Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

 

Онлайн виставка "Осінні фантазії" від вихованців гуртків раннього пізнавального розвитку "Малятко". Керівник Макута Н.А.

 

Онлайн виставка "Осінній вернісаж" здобувачів освіти "Зразкового художнього колективу" гуртка образотворчого мистецта "Веселка". Керівник Наталія Васильєва

9 листопада, у День української писемності та мови, працівники нашого центру долучилися до традиційного  Радіодиктанту національної єдності 2022.

 

У рамках Всеукраїнського проєкту "Активні парки - локації здорової України", керівником гуртків "Козачата" та греко-римської боротьби Дмитром Слуцьким, було проведено багато різноманітних  заходів: змагання з дартсу, регбі, стройова підготовка, гра "Бій півнів", смуга перешкод, стрільба, купини, колода, перенос постраждалого, метання в ціль, жердина, тренування на свіжому повітрі. А ще, чемпіон міста з настільного тенісу Володимир Кравченко провів майстер-клас для вихованців гуртків. 

 

 

Наближаємо перемогу! 

Разом з дітьми з України в Польщі провели майстер-клас,

в рамках інтеграційних лекцій створили проєкт «Квітуча країна» керівник гуртка Данова Ольга. Роботу виконували учениці та ученики зі шкіл міст Київ, Харків, Кременчук, Житомир. 

Такі майстер класи спонукають дітей до кращого емоційного стану, допомагають інтеграції дітей у польській школі, пошуку друзів та знаходженню спільної мови з іншими дітьми.

   ПЕДАГОГІЧНА НАРАДА.  ЗВІТ ДИРЕКТОРА.

      03.06.2022 відбулася педагогічна нарада «Звіт про роботу закладу позашкільної освіти за 2021/2022 навчальний рік. Звіт директора». План роботи на рік - один з основних нормативних документів. Директор ознайомила з аналізом виконання річного плану роботи за навчальний рік, повідомила про основні здобутки педагогічного, учнівського, батьківського колективів. Відмітила деякі недоліки, які буде переглянуто та відкориговано на наступний навчальний рік. Також учасники освітнього процесу розглянули пріоритетні питання галузі: якість, доступність та безпечність позашкільної освіти.

 

      Директор наголосила, що найбільша сила позашкільної освіти – в її необов’язковості, а відтак – і свободі. В  позашкільному закладі не треба займатися тим, що може бути нецікавим для конкретної дитини. Адже саме вона обирає те, що хоче робити, обирає той гурток, який їй цікавий. 

Ознайомитися: https://drive.google.com/drive/u/1/recen



Звернення Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета з нагоди Дня захисту дітей

Дорогі наші діти!

Вітаю вас із Днем захисту дітей – святом, яке затверджено на державному рівні Указом Президента України і щорічно відзначається 1 червня.

Діти – майбутнє нашої держави. І тому питання захисту їхніх прав на життя, розумового, духовного, морального і соціального розвитку, а також права на освіту є пріоритетним для держави. Адже права людини починаються з прав дитини – це загальноприйнята норма для всіх цивілізованих країн.

На жаль, широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України назавжди змінила життя українських дітей.

Та я вірю, що наші діти, наше майбутнє – це покоління сильних, незламних, міцних духом і вірних за покликом серця! Саме вони будуть творити нову Україну і вже  сьогодні є складовою героїчної нації.

Ми пишаємося українськими дітьми, які в умовах жорстокої  війни не тільки вчаться в закладах освіти, активно займаються в гуртках і секціях, а ще й перемагають у міжнародних змаганнях!

Дорогі діти, наполегливо здобувайте знання, творіть, розвивайте свої здібності, будьте щасливими і здоровими!

Жорстока війна росіян на українській землі забирає життя наших дітей. Це невимовний біль.  Ми ніколи не забудемо і не пробачимо російським окупантам за злочини проти людства. Світла і вічна пам'ять ангелам України!


1 червня, у перший день літа, щорічно відзначаємо День захисту дітей. З нагоди свята в Україні і світі проводять різноманітні заходи для нагадування суспільству про необхідність захисту прав дитини, аби діти могли навчатися, рости щасливими і займалися улюбленою справою.

Команда МОН підготувала для вашої уваги план заходів, які проводять заклади позашкільної освіти до Дня захисту дітей в різних куточках України:

 

                 

 У рамках міського проєкту «Ми – діти України» на підтримку сімей, які були вимушені покинути свої домівки, нормалізації психоемоційного стану дітей, налагодження соціалізації у новому оточенні, полегшення процесу адаптації до нових умов, керівники гуртків проводять розважально-ігрові програми та майстер класи.

Вишиванка це не просто одяг, це частина душі. У нашій вишитій сорочці міститься потужна сила і особливе послання від минулих поколінь українців – майбутнім. 

Наша вишиванка – це урочисто, модно і завжди доречно. 

Вона об’єднує і надихає українців на нові перемоги не тільки в Україні, а й у найвіддаленіших куточках світу. 

З днем Вишиванки!

Усміхайтеся світанку! Одягайте вишиванку. Нехай бачить світ і люди, Україна є і буде!

 #вишиванковедефіле

Вихованці, батьки та педагоги нашого закладу взяли участь у міській акції «Лист, листівка до бійця ЗСУ»

#Діти_проти_війни

#Ми_за_МИР 

#дітиукраїнизамир

#повертайсяживим

Наші вихованці у Європі!

Керівник вокальної студії "Асорті" Марія Болдуєва зібрала в м. Zenderen (Нідерланди) хор "Соловейко" з переселенців, який привітав з днем народження короля.

Цікавий факт а чому ж ми усі в помаранчевому?

День народження короля або Конінгсдаг - національне свято Нідерландів і типовий приклад того, що прийнято називати 'помаранчевим божевіллям". У цей день помаранчевий колір (колір королівського прізвища Оранський) домінує по всій країні і не мати нічого помаранчевого на собі непристойно.

В рамках тижня охорони праці, серед вихованців "Зразкового художнього колективу" гуртка образотворчого мистецтва "Веселка" (керівник Васильєва Н.Й.) було проведено конкурс малюнка.

 

Патріотами не стають, патріотами народжуються! 

Маленька дівчинка Софійка має дуже велике серце!!!

Гурток "Малятко", керівник Макута Н.А.

24.04.2022 у цей святковий день хор "Соловейко" під керівництвом Марії Болдуєвої взяв участь у великому благодійному  Бенефіс-концерті у церкві міста Борнербрук. 

Це було неймовірно! Перший дебют нашого колективу пройшов неперевершено!

Але це тільки початок будемо продовжувати нашу справу з великим натхненням! 

Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем! Нехай теплом і любов’ю наповнюються ваші душі в це чарівне свято! Нехай Бог оберігає всю вашу родину!

Миру нам! Все буде Україна!

https://www.facebook.com/dosug.zp

 

В переддень найсвітлішого православного свята, педагоги, батьки та вихованці нашого закладу хочуть побажати всім МИРУ, спокою і благополуччя. Нехай Господь береже нашу рідну 💙💛Україну, кожну родину, захисників!

Бажаємо, щоб цей день 24 квітня, став початком нового і світлого мирного життя!

https://www.facebook.com/dosug.zp

Вихованці "Зразкового художнього колективу" гуртка образотворчого мистецтва "Веселка" з керівником Васильєвой Н.Й. доєднались до флешмобу "Великдень в нашій родині", який проводиться серед вихованців закладу!

https://www.facebook.com/dosug.zp

Ось так наші вихованці та педагоги долучилися до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру!

 

Наші вихованці доєдналися до національного флешмобу
«Діти України за мир» який проводить Освітній центр Верховної Ради

 

21.02. Міжнародний день рідної мови! ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району" щиросердно вітає всіх з цим прекрасним святому.  В групах раннього пізнавального розвитку "Малятко" було проведено онлайн -заняття «Мова наша калинова». Вихованці із задоволенням читали вірші про рідну мову та брали участь у конкурсі «Українська народна казка». 

Діти, ви наше прекрасне майбутнє!

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. 

Педагоги закладу провели для своїх вихованців онлайн виховні години:

- перегляд соціального відеоролика під назвою "Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні";

- творчі замальовки патріотичного напряму;

- пізнавальні бесіди "Україна - територія гідності та свободи"

- інформаційні години "Героями не народжуються, ними стають".

 

#ВсеукраїнськийонлайнфлешмобосвітяндоДнябезпечногоінтернету

 

8 лютого 2022 року педагоги Центру долучилися до «Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету»

 

Завдяки заходу ми:

1.     взяли участь у встановленні рекорду України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education (понад 43000 освітян долучилися до флешмобу);

2.     отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в інтернеті;

3.     дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки;

4.     отримали оновлений «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті» від Google в подарунок (ознайомитися можна за посиланням: https://services.google.com/fh/files/events/bia_curriculum_2021_ua.pdf)

Також виокремлено 5 речей, які допоможуть вам залишатися в безпеці в Інтернеті: https://ukraine.googleblog.com/2022/02/blog-post.html

 

ВАЖЛИВО!

На підтримку інформаційної кампанії та поширення ідеї створення безпечного інтернет-простору Міністерство цифрової трансформації підготувало добірку матеріалів, які допоможуть користувачам передбачати небезпеки цифрового середовища й мати схему протидії маніпуляціям в онлайн-просторі.

-         Рекомендації Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей

    https://rm.coe.int/learn-about-your-rights-in-a-digital-environment-ukr/1680a052c2?fbclid=IwAR3Kck2VCuJwnY4NFJVxLgJmBkyWGt9GuPp__kVHGG0ns6uW9YyJO7wE-GI

-         Онлайн-вправи для юних користувачів мережі

    http://www.webwewant.eu/documents/10180/945868/WebWeWant_youthUA.pdf/b5d8c012-ff53-40d0-967e-e0dc32ffcb22?fbclid=IwAR2YNfw3j_eanvAHo0LbBGVhTv8vatxuntkHEdCxlv8WoAfyuZNiH3HOajk

 

Download
Рекомендації Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі
Learn about your rights in a digital env
Adobe Acrobat Document 689.3 KB

28 січня 2022 р. було проведено відкрите заняття та виховний захід з профорієнтації в гуртку англійської мови "АВС English Clab" керівник Олена Конюшина.

 

Керівниками гуртків закладу та філій було проведено навчання з вихованцями та відпрацювання  алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях та правил евакуації.

 

14 січня народне свято, яке має назву Василів день або Старий Новий Рік! Переддень Нового року своєю обрядовістю нагадував переддень Різдва та в народі називався Щедрим Вечором. Характерною прикметою свята було щедрування, засівання, а одним з найвеселіших обрядів на Старий Новий рік є щедрування з козою Маланкою. Ось і наші вихованці гуртків раннього пізнавального розвитку "Малятко" щедрували, засівали та водили Маланку! По закінченню свята малеча отримала багато солодощів!

 

Різдвяні свята – одні із найулюбленіших свят, яких з великим нетерпінням завжди чекають усі. Головними атрибутами свята є різдвяні пісні та вірші, і звичайно колядки. 

 За доброю традицією, 6 січня 2022 року, до районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району завітали вихованці нашого позашкільного навчального закладу “Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району”, щоб привітати посадовців з Новим Роком та з прийдешнім світлим святом - Різдва Христового. 

 З побажаннями щастя, здоров’я, благополуччя, миру та процвітання, діти показали театральні номери та співали різдвяні колядки й щедрівки.  

 Заступник голови районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району Максим Крайній подякував колядникам.

 За гарні привітання, побажання та колядки юні колядники отримали від посадовців слова вдячності, солодкі гостинці та щирі посмішки та поздоровлення.

 

18.12.21 у Театральній студії "Impreza" відбувся захід «Святкова Імпреза».

Керівник студії – Войтюк Ангеліна Олександрівна.

Студійці запропонували глядачам поринути у філософську мудрість Тараса Шевченка, зануритись у поезію класиків української літератури, отримати позитивні емоції від «золотої колекції» авторів сучасності, та від кульмінаційного «витвора» мистецтва у їх виконанні «Що виросло - то виросло!»

 

На філії "Сонечко" провели косметичний ремонт. Тепер тут працює гурток з обробки дерева "Чарівна майстерня". Керівник гуртка - Олійник Сергій Олександрович.

 

На філії "Юність" після косметичногго ремонту з задоволенням займаються вихованці гуртків "Греко-римської боротьби" та "Козачата". Керівник  - Слуцький Дмитро Вадимович

 

У святковому конкурсі дитячого малюнку  #я_малюю_новий_рік    брав участь 

Данов Ілля, 12 років.

Десяте завдання екологічного челенджу #10daysECO присвячене важливій і актуальній проблемі - утилізації відходів.

Вихованці гуртків раннього пізнавального розвитку "Малятко" взяли участь в дослідженні.

Діти спостерігають за тим що відбувається із відходами та сміттям, якщо їх помістити до міні-екосистеми. Спостереження продовжиться до наступного тижня. Сподіваємося вихованці зрозуміють, що відбувається із кинутим сміттям у природі, і будуть берегти навколишній світ, піклуючись про утилізацію усіх видів відходів.

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна

Виконуємо 9 завдання челенджу #10daysECO!

Передноворічний час - сприятливий для створення гарного настрою творчості, прояву фантазії! Діти активно створюють новорічні прикраси .

Особливо гарними, екологічними, доступними є вироби із природних матеріалів. Вихованці перетворюють шишки, горішки, жолуді, насіння, гілочки дерев на чудові прикраси та декоративні вироби, які прикрасять і приміщення ПНЗ, і домівки дітей.

Природа - найкращий друг творчості!

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна

Виконуємо 8 завдання челенджу #10daysECO! 

Збираємо макулатуру, здаємо її, на отриманні гроші купуємо горщики для нових рослин!

Вихованці разом із керівниками гуртків висаджують горішки та жолуді, щоб на території закладу колись зашелестіли могутні дерева - дуби та горіхи.

А їхнє майбутнє насіння ми використаємо для дитячої творчості - поробок з природнього матеріалу!

Так використаний папір допомагає з'явитися новим рослинам і реалізації дитячих задумів.

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна

Сьоме завдання челенджу#10daysECO: нагадати учасникам освітнього процесу про важливість розумного поводження із папером, пластиком, склом.

Усе на переробку! Або на виготовлення чудових аплікацій разом з вихованцями гуртків раннього пізнавального розвитку "Малятко".

Шосте завдання челенджу #10daysECO активне, творче, позитивне! Зустрічайте наших юних вихованців колективу сучасного танцю "Успіх"!

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна


День пам'яті жертв голодоморів  - щорічний національний пам'ятний день в  Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Ця кваліфікація випливає із Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року “Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього” та Закону України “Про Голодомор 1932–1933 років в Україні” від 2006 року. Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу та Радянської України. Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території Української СРР і Кубані. Радянська влада злочинно замовчувала факт голоду як в Україні так і закордоном. Моральний обов’язок держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – вшановувати пам’ять жертв трагедії.
Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні та на підвіконня.
Ми пам’ятаємо.

Пізня осінь та зима - найважчі часи для тварин і птахів, що залишаються зимувати у нашому місті.

Вихованці нашого закладу традиційно допомагають пташкам: виготовляють годівнички  та підгодовують пернатих!

П'яте завдання екологічного челенджу #10daysECO  виконане! Чекаємо наступні!

Екологічна свідомість - один із принципів формування людини, яка відчуває відповідальність за екологічний стан всієї планети.

Завдання №4 челленджу "10 ЕКО днів" викликало емоційний відгук у молодших вихованців закладу: завдяки перегляду мультфільмів на екологічну тематику - діти замислилися про гармонійне співіснування людини і природи.

 

Третє завдання челенджу "10 ЕКО днів" надійшло дуже вчасно! Адже в ці осінні дні діти і педагоги розпочали роботу над проєктом "Іменне дерево"! У кожного гуртківця, родини, вихованця, педагога, представника громадськості є можливість посадити свою власну рослину. 

Ідея: зробити територію нашого закладу прекрасним ландшафтним та екологічним  дивом. 

#ЗеленийцентрМетінвестЗапоріжжя

#10daysECO #зеленийцентрзапоріжжя #екошкола #запоріжжя #зеленийцентр #метінвест #україна

 

Екологічна свідомість розпочинається з бережливого та дбайливого ставлення до ресурсів планети. А розуміння того що у використаних речей може початись корисне естетичне  життя - запорука нової ери - ери екологічної культури.
Друге завдання челенджу "10daysECO": дати речам друге життя ВИКОНАНЕ!
Зустрічайте екологічну новорічну ялинку!
Вероніка Кучер, гурток "Вернісаж", керівник - Данова О.П.

Наш заклад позашкільної  освіти бере участь у челенджі «10 ЕКО днів»!
Перше завдання від  Зеленого центру Метінвесту : організація збору використаних батарейок
Вихованці закладу позашкільної освіти
«ЦДДЮ Вознесенівського району» організували пункт прийому батарейок під гаслом: «Звільняємо країну від старих батарейок»!
Давайте усі разом: педагоги, вихованці, батьки покращимо екологічну ситуацію в нашому місті та країні!
Здаємо використані батарейки!

 

День Гі́дності та Свобoди – свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох  революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

 

До Дня "Гідності та Свободи" в центрі з 15 по 20 листопада 2021 року проводиться цикл заходів "Гідне та щасливе майбутнє України".

 

До дня Гідності та Свободи студійці Театральної студії "Impreza" підготували вірші…
Керівник - Войтюк А.О.

До Дня "Гідності та Свободи" був проведений конкурс малюнка серед вихованців закладу.

ДРУГЕ ЖИТТЯ ДЕРЕВИНИ

Ліс – це не тільки товарна деревина, а ціла екосистема. Мало хто згадує про важливий компонент природних лісових екосистем – деревину.

Тож ми продовжуємо знайомити  з екологічним проєктом «Друге життя деревини».

Сьогодні ми знайомимо вас з екологічною ініціативою нашого  

Центру -  «Використання кори дерев для облаштування ділянки».

Кора дерев - екологічно чистий матеріал, часто використовуваний для декоративного оформлення ділянки. Крім того, вона відмінно підходить для мульчування грунту - захищає від морозів, від пересихання коренів рослин в жарку пору і від перезволоження в дощові дні.

Завдяки батькам та педагогічним працівника ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району»  створено нові локації, які оздоблені корою дерев, і де висаджено 21 дерево та 9 хвойних рослин, які будуть радувати наших вихованців.

Вихованці Центру можуть милуватися красою живої природи, а також безпосередньо брати участь у її створенні. Напевно, саме тому клумби, квітники та локації з хвойними насадженнями користуються у нас популярністю, а вирощуємо ми їх з  особливою любов'ю.

 

 

9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. На честь цього свята педагогічний  колектив ПНЗ "ЦДДЮ Вознесенівського району"  долучився до Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Це надало можливість педагогам вкотре долучитись до рідної культури і перевірити свої знання сучасної української мови,

усвідомити потребу подальшого   розвитку та професійного вдосконалення!

30.10.2021 працівники ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району» долучилися до екологічної акції.

На подвір’ї  ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району» працівники висадили 20 кленів татарських, які подарував директор Запорізького академічного ліцею  № 23 Майоров Володимир Миколайович.

Висловлюємо подяку Майорову Володимиру Миколайовичу та сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

 

12.10.2021 в центрі відбулося Свято осені в гуртках раннього розвитку «Малятко» та «Академія розвитку» на честь святкування свята Покрови, річниці визволення міста Запоріжжя від нациських загарбників та до Дня українського козацтва.

Завідувачка художнім відділом Макута Н.А. організувала проведення свята, а керівники гуртків разом зі своїми вихованцями виробили чудові, самобутні, яскраві пробки із природніх матеріалів.

 

Засяяла особливою красою осінь в руках талановитих вихованців, педагогів та батьків!

14 жовтня Україна святкує традиційне свято Покрови. За звичаєм українці ретельно прибирають в будинку та на дворі, прикрашають оселі, аби зустріти особливий день у чистоті та з чистими думками.

 

Працівники нашого закладу взяли участь у міському марафоні прибирання «толока до Покрови - Велике прибирання Запоріжжя 8-14 жовтня» та в п’ятницю 08.10.2021 року вийшли на генеральне прибирання закладу та подвір’я. Були висаджені зелені насадження, прибране листя з подвір’я, вимиті вікна в будівлі.  На філіях також було організовано прибирання приміщень. І яка ж то толока без смаколиків? Тому наш захід закінчився теплим чаюванням зі смачною випічкою, посмішками та жартами! 

      15 вересня 2021 року в нашому закладі відбулась святкова подія – відкрились двері для Дозвілля дітей та юнацтва . В цей лагідний вересневий вечір в різних формах, студіях, локаціях   кожна  дитина, підліток, юнак, дорослий мали змогу станцювати, намалювати, спробувати чарівне різьблення по теплому лагідному дереву,  змоделювати з паперу диво, створити мрії з бажаннями, відчути себе легкими, як птахи під дивовижним парашутом! Вони відчули, відкрили дух, атмосферу ДОСЯГНЕННЯ. І це тільки маленький початок. А головне, важливе, цінне попереду!